Košík
 ()

Manipulace a skladování v dílně

Zlepšení produktivity a efektivity v dílně prostřednictvím manipulace a skladování

Zvyšování produktivity a efektivity v dílně

Přemýšleli jste o zefektivnění manipulace a skladování v dílně? Používání dílenského nábytku a těžkých vozíků je nejen nákladově efektivní, ale také zvyšuje produktivitu a zlepšuje pracovní podmínky.

Z logistického hlediska rozhodně doporučujeme. Ukážeme vám proč!

Úložný prostor

Úložné skříně Metalobox s boxy nabízejí efektivní řešení pro uložení nářadí nebo jiných drobných dílů organizovaně a na jednom místě. To zajišťuje, že jsou v případě potřeby po ruce a lze je snadno najít. Naše úložné skříně s boxy EXPERT jsou řešením, jak se zbavit nepořádku a mít pořádek.

Pokud potřebujete uložit těžké věci, skříně STRONG jsou vynikající alternativou, skutečně robustní, profesionální nářadí přizpůsobené podmínkám závodu. Tyto skříně jsou vyrobeny tak, aby byly spolehlivými a odolnými společníky i pro ty nejnáročnější práce.

Existují některé pracovní oblasti, kde použité nástroje vyžadují extra hloubku nebo šířku úložných možností (odkaz na možnosti uložení: Článek blogu Výběr správného policového systému). Všechny tyto potřeby splňují produkty naší řady speciálně dimenzovaných polic. Úložné skříně DEEP pojmou díky své hloubce velké krabice a přepravky.

Řada POISON splňuje předpisy pro skladování chemikálií, barev, toxických látek a je bezpečná díky robustní konstrukci a 3-bodovému zamykání. Perforace v rozích dvířek zajišťují zvýšenou ventilaci a retenční vaničky poskytují extra ochranu.

represent the passion and expertise that - we believe - is shown in the end result. Over the past 25 years, we have always strived to continuously improve our products and services to make them the most practical for our customers.

Zacházení

Fyzická přeprava zboží z jedné oblasti do druhé je vyčerpávající úkol. Použití skladových ručních vozíků zvyšuje nejen mobilitu, ale také produktivitu. Pokud můžete zařízení přemisťovat, je vždy po ruce, po použití jej lze snadno vrátit na místo a na konci dne neztrácíte čas balením nebo přesunem tam a zpět během dne.

Pokud jde o skříňky v Maďarsku, jsme první společností, která většině lidí přijde na mysl, ale rádi doporučíme naše další produkty, protože u všech představujeme vášeň a odbornost, kterou – věříme – projevuje. v konečném výsledku. Za posledních 25 let jsme se vždy snažili neustále zlepšovat naše produkty a služby, aby byly pro naše zákazníky co nejpraktičtější.

pro více produktů si prohlédněte naši nabídku