Košík
 ()

7 možností chytrého skladování

Zjistěte více o řešeních chytrého skladování a zlepšujte efektivitu své kanceláře!

Už vás někdy štve neuspořádané zakládání spisů nebo ztráta času při hledání náhradních propisek či složek v kanceláři?

Dobře využívat prostor! – efektivní skladování v kanceláři

Efektivní a organizované využití prostoru v kanceláři je základem pro zajištění produktivity a hladkých pracovních procesů. Chytrá úložná řešení – jako jsou vestavěné povrchy stěn, řešení chytrých dveří, závěsné kartotéky, policové systémy a kancelářské zásuvkové kontejnery – vám pomohou optimálně využít prostor, rychle a snadno najít vybavení, dokumenty a další předměty. Zjistěte, jak můžete pomocí těchto praktických nápadů proměnit svou kancelář v organizované, funkční a inspirativní pracovní prostředí!

1.) Když je málo prostoru v kanceláři

Pokud chcete efektivně využít každý povrch, pak je praktické zabudovat na zdi speciální systémy. Naše řady SLIDE a SLIDE PUT ON vám umožňují maximálně využít úložný prostor po celé ploše stěn.

2.) Když je omezený prostor

Pokud má kancelář omezený prostor pro pohyb, pak se vyplatí zvolit řešení chytrých dveří. Posuvné dveře (SLIDE), rolovací dveře (ROLO) a otevřené dveře (OPEN) zajišťují efektivní skladování, aniž by zabíraly místo v kanceláři.

3.) Když potřebujete rychle najít dokumenty

Pokud potřebujete okamžitě najít konkrétní dokument nebo zařízení a je důležité, aby pracovní prostředí bylo dobře organizované, pak jsou závěsné kartotéky perfektní volbou. Ideálním typem je řada FILE, která se snadno používá a umožňuje rychlý přístup k vašim souborům.

4.) Když se nemusíte starat o zámky

Pokud vše, co potřebujete, je jednoduše skladované, ale zároveň je důležité mít okamžitý přístup, pak by regálové systémy mohly být tím správným řešením. Naše řada polic RACK je praktická a snadno se používá.

5.) Když potřebujete věci po ruce

Kancelářské zásuvkové kontejnery (nebo podstavce) vám pomohou mít všechny důležité věci po ruce, protože je lze umístit přímo vedle stolu. Tuto praktickou alternativu skladování poskytuje naše řada jednotek CONTI OFFICE.

6.) Když je hodně oken

Pokud chcete využít prostor pod okny, pak se vyplatí zvolit nízké kancelářské skříně.

7.) Pokud uvažujete o rozdělení prostoru


Kromě dobrého úložného prostoru můžete potřebovat také dobře uspořádané kancelářské prostory. Úložné skříně o výšce 1 000 mm nebo 1 400 mm, jako jsou naše řady LIGHT 1400 a LIGHT MINI, jsou také ideální pro dělení prostoru ve větších kancelářích.

Pamatujte, že pokud chcete pro svůj tým vytvořit produktivní kancelářské prostředí, musí mít optimální využití prostoru, snadný přístup a dobrou organizaci. Klikněte na odkaz pro více podrobností a vyberte si řešení kancelářského úložiště, která vyhovují vašim potřebám!