Košík
 ()

4 tipy pro výběr správné police

Efektivnější využití prostoru pomocí police

Správa prostoru v celé své kráse – průvodce, který vám pomůže najít perfektní polici

Přemýšleli jste někdy o tom, jak byste mohli být efektivnější s rozložením polic a úložného prostoru ve vašem pracovním prostoru obecně? Nebo možná chcete polici, která odpovídá stylu a vzhledu kanceláře? V obchodech je k dispozici široká škála průmyslových i kancelářských regálů, ale než se rozhodnete, vždy stojí za to zvážit faktory, jako je hmotnost, velikost, množství a prostor, který je k dispozici pro zařízení, které chcete skladovat.

1. Hmotnost skladovaného zařízení

Skladové regály pro dílny a sklady musí vydržet dodatečné zatížení až několik set kilogramů. Hlavním argumentem ve prospěch našich kovových regálů RACK je praktičnost, kterou může nabídnout svým uživatelům. Náš stabilnější produkt RACK 2000/400 je se svou nosností 750 kg navržen pro maximální využití a nezklame v žádné oblasti, ať už jej chcete použít pro pilování nebo pro uskladnění nářadí a vybavení v dílně. Nabízíme speciální verzi pro regály pneumatik. Pro lehkou kancelářskou techniku a ukládání do šanonů se vyplatí ušetřit a není potřeba pořizovat těžkotonážní polici.


2. Množství a velikost objektů

Některé předměty vyžadují speciální úložná řešení. Pro velké velikosti je nejlepší volbou náš RACK 2000/500 s hloubkou 520 mm. Pokud potřebujete skladovat velké množství, zvažte nejen hmotnost, ale také to, zda potřebujete hlubokou polici nebo méně hlubokou. Máme tři hloubky, vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

3. Vlastnosti místnosti

Je zbytečné uvažovat o velikosti a velikosti úložiště, které chcete, pokud je dostupný malý prostor. Bez ohledu na velikost policového prostoru to bude obtížné zvládnout. Zatímco do stísněných prostor doporučujeme úzký, prostor šetřící nábytek, extra vysoké police jsou nejlepším způsobem, jak využít prostor na maximum, pokud máte velkou plochu stěny. Je vzhled důležitý? Do kanceláře byste měli zvolit elegantnější bílou verzi, která je vhodná zejména pro skladování lehkých předmětů.

4. Dostupnost

Doporučuje se zvážit jednodušší přemisťování polic, pokud je třeba je přemístit za účelem uložení dalšího vybavení. K dispozici jsou šroubované police a na trhu jsou také police, které lze snadno rozložit a znovu složit s bezšroubovým provedením. Dalším důležitým aspektem je, že výšku polic lze snadno nastavit. Tyto je třeba vzít v úvahu při výběru.


Kancelář nebo pracovní prostor by měl být funkční a snadno ovladatelný, aby vytvořil bezpečné a efektivní pracovní prostředí, kde se budete cítit pohodlně. Se správným typem polic a účelným designem můžete maximalizovat úložnou kapacitu. Za posledních 25 let jsme se vždy snažili neustále zlepšovat naše produkty a služby, aby byly pro naše zákazníky co nejpraktičtější.

Ať už hledáte průmyslové  nebo kancelářské regály, zde je určitě najdete – investujte do budoucnosti vaší společnosti ještě dnes!